Nie było mnie kilka dni. Pojechałam do Katowic na uczelnię. Była taka piękna pogoda, a ja na zajęciach. Jednak mam plan na najbliższy weekend, a także na majówkę. Jeśli się uda i będą ładne zdjęcia to wrzucę tutaj. Mój Luby:) wyjechał dzisiaj w delegację na kilka dni, więc mam czas dla siebie. Powinnam poświęcić się pisaniu pracy licencjackiej, ale opornie mi to idzie. W zamian powstał delikatny komplecik z koralików i perełek w kolorze ecru. Jednak na zdjęciach kolory gdzieś się ulotniły i widać jakby był biały.

Na początku miał być tylko naszyjnik.


Jednak pomyślałam, że mógłby mieć towarzystwo. Powstały więc kolczyki.


Jak popatrzyłam na całość, wydało mi się trochę blado i nijako. Dorobiłam więc broszkę w mocnym kolorze czerwieni z koralikami do kompletu.


Całość prezentuje się tak:


W sumie z broszką w kolorze niebieskim też wygląda fajnie.


Wczoraj był obchodzony Światowy Dzień Książki.  Książki to świetny wynalazek, pomaga się oderwać od rzeczywistości. Już nawet nie chodzi tutaj o czytanie jakichś ambitnych tytułów, których pewnie nie zaszkodziłoby przeczytać, ale o rozrywkę i pobudzanie wyobraźni. To właśnie w tym wszystkim jest najważniejsze. Ja mam kilka swoich ulubionych tytułów, między innymi "Rozważna i romantyczna", " Miłość silniejsza niż śmierć" ujmująca w swoim wątku tragedię Titanica, którym osobiście jestem zafascynowana (statkiem nie tragedią). W szkole bardzo lubiłam czytać lektury. Dwie z nich wciągnęły mnie totalnie, wręcz nie mogłam się oderwać.  Mowa o "Przedwiośniu" i "Ludziach bezdomnych". 
A jakie są Wasze ulubione książki?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post

4 komentarze :

  1. Super! Mam taką nieskromną nadzieję, iż koleżanka sprezentuje kiedyś podobny bartoszkowi :P :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna i niebanalna biżuteria, dziękuję za wizytę na moim blogu:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Te broszki zdecydowanie nadają koralom charakter. Przepiękny komplet:) Ciekawe ile jeszcze rzeczy powstanie zamiast pracy licencjackiej? ;) Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń